GKT – kim jesteśmy?

Korty tenisowe w Gnieźnie

Gnieźnieński Klub Tenisowy, jest gospodarzem kortów od 1989 roku a przez to spadkobiercą pięknej tradycji kortów w Parku Miejskim. Prawdopodobnie najstarszy Klub w Polsce to właśnie GKT – położony w samym sercu Gniezna.
Trzy kryte korty oraz jeden otwarty. Posiadamy oficjalną nawierzchnię PZT – Conipur® Tennis Force.

Kawiarnia, bar oraz piękny plener GKT

Do tego kawiarnia, w której wypijesz pyszną latte, a w ciepłe wieczory możesz kibicować razem z nami oglądając mecze na dużym ekranie przy zimnym piwku! Organizujemy imprezy plenerowe, koncerty na świeżym powietrzu a także takie uroczystości jak imprezy firmowe, komunie, urodziny z rakietą itd… Sprawdź więcej >> NASZA OFERTA <<

Szkoła Tenisa

Prowadzimy Gnieźnieńską Akademię Tenisową, w której trenuje ponad 50 osób. Uczniowie Akademii mogą zostać członkami naszego Uczniowskiego Klubu Sportowego, dzięki czemu przez cały rok mogą grać na kortach BEZ LIMITU.
Trenujemy dzieci, młodzież i dorosłych! Dołącz do naszej szkoły tenisa!

Liga i turnieje

Gnieźnieńska Liga Tenisowa także wpisała się w stałe godziny gry miłośników tenisa ziemnego!
Co roku organizujemy co najmniej 2 większe turnieje Gniezno Open (Maj i Wrzesień).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *