Tenis a wirus?

Drodzy tenisiści,

w związku z ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi rozprzestrzenianiem się koronawirusa w naszym kraju kilka informacji poniżej. Jeśli pojawiasz się na kortach, grasz regularnie Ty lub Twoi bliscy prosimy doczytać tą notatkę do końca.

Uspokajamy, iż Gnieźnieński Klub Tenisowy funkcjonuje normalnie, a zajęcia Gnieźnieńskiej Akademii Tenisowej odbywają się według planu. Jako firma świadoma zagrożeń prowadzenia takiego miejsca jak nasz klub, postanowiliśmy poprosić Państwa o współpracę i wyjść naprzeciw aktualnej sytuacji.

 

Do końca marca przedłużamy termin odwołania gry z danego dnia bez konsekwencji poniesienia kosztów rezerwacji kortu.

 

Jeśli obawiacie się przebywania w takich miejscach jak korty tenisowe lub po prostu wolicie zostać w domu PROSIMY INFORMUJCIE NAS O ANULOWANIU WASZEJ REZERWACJI JAK NAJWCZEŚNIEJ. Tel. 600 200 961.

 

Pamiętajcie jednak: jeżeli rano (lub po prostu przed przyjściem na korty) czujecie się źle, zauważycie u siebie jakiekolwiek objawy chorobowe, nie przychodźcie do klubu. Dajcie nam o tym znać i zostańcie w domu, zgłoście się telefonicznie do sanepidu i przestrzegajcie zaleceń służb, które nadzorują przebieg zachorowań.

Pamiętajcie, że nasze zachowanie w tym momencie ma realny wpływ na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa i ograniczenia liczby zachorowań wsród towarzyszących nam osób. Bądźmy odpowiedzialni.

Ligowcy:

Już prawie końcówka naszych zimowych rozgrywek. Dzień zakończenia ligi odbywa się bez zmian. W niedzielę o godzinie 17.00 bez uścisków dłoni, na świeżym powietrzu rozdamy nagrody i trofea. Jeśli jednak obawiacie się takich zgromadzeń lub też źle się czujecie, zauważacie u siebie lub bliskich niepokojące objawy chorobowe nie przychodźcie do klubu. Nagrody i trofea będziecie mogli odebrać w późniejszym czasie.

 

Gnieźnieńska Akademia Tenisowa:

Zajęcia w GAT odbywają się wg planu, o jakichkolwiek zmianach czy nowych decyzjach będziemy informować Państwa drogą sms-ową. Drodzy rodzice – to samo postępowanie opisane powyżej dotyczy nas wszystkich. Jeśli dziecko lub ktoś z najbliższego otoczenia wykazuje niepokojące objawy chorobowe – bardzo prosimy nie przyprowadzać dziecka na zajęcia.

Tenis jest sportem bezkontaktowym.

Liczymy na współpracę.

Turnieje:

Na tą chwilę najbliższe turnieje odbędą się bez zmian. Tj. 21 marca gramy miksta a 4 kwietnia planowany jest dobierany debel mężczyzn. Zapisy pod numerem tel: 600 200 961. Jeśli cokolwiek w temacie organizowanych rozgrywek się zmieni, będziemy informować na fb oraz telefonicznie osoby zapisane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *